Star of the Outfit: Scarf

7.12.2013

                     
Hafta sonuna saatler kala, herkes heyecanlı mı? Kısa tatil programları, havuz-deniz programları yapıldı mı? Ben yine spontaneyim, hep son anda belli olur programlarım. Bakalım bu hafta sonu nasıl geçecek?
Bugün değişik bir aksesuar denemek istedim, annemin eşarplarından birini saçıma bağladım, aslında bence bu kıyafetin asıl dikkat çekeni o. Sade ya da aynı renklerde bir kombin seçtiğinizde değişik, sıra dışı bir aksesuarla kıyafeti dikkat çekici hale getirmek bence önemlidir. Bu eşarbın görevi de bu oldu. Diğer detayları Bellomarco Bugün Ne Giydim bölümünden öğrenebilirsiniz :)

Are you excited to be so close to weekend? I am spontaneous as always . Let's see how it goes this weekend? I wanted to try new accesory for my hair for today, I tied one of my mothers scarfs on to my head, it is the star of the outfit. I think it is important to wear something attention grabbin when you wear simple things in almost same colors. Duty of the scarf is that. You can find out other details from BellomarcoPhotos by Gökhan Sepit

0 comments:

Post a Comment

Caramélisée All rights reserved © Blog Milk - Powered by Blogger