Basketball, again!

1.22.2012SDSU'nun bir basket maçına daha gitme şansı buldum, bu sefer farklı görüntüler çektim, geçen sefer maçın ortalarını ve sonlarını çekmiştim, aşağıda maç başlarken ki şovlar var ve de maçtan sonraki partiden görüntüler var, çok çılgınlar yaa, umarım beğenirsiniz. 


Bu arada Zumba dersine geç kaldığım için katılamadım, bir dahakine mutlaka gideceğim. Dışarıdan izlediğim kadarıyla çok zevk alacağım kesin, dans ederek spooorrr, daha ne isterim? 


Yarın şehirde tur atacağız, bayağı erken çıkmayı düşünüyoruz, plaja gitmek istiyoruz, yarınki yayında sizlerle paylaşacağımm. Umarım hepiniz iyi bir haftasonu geçiriyorsunuzdur...
I had a chance to go SDSU's one more basketball game, this time there are different videos, last time there were videos about the middle and the end of match but now it is the beginning and also the party after the game, they are really crazy. I hope you like it, guys. 


By the way, I couldn't go to Zumba class, I will go next time. Definitely, I can do sports thanks to Zumba, think about it , just dance and sport, the best.


Tomorrow, we will go to downtown early, we want to go to beaches, I will post them next time. I hope you are all having a good weekend...

2 comments:

  1. Nice, although I am not a basketball fan I prefer soccer

    ReplyDelete
  2. Looks like a fun time! I love to go to Basketball games.

    xoxo

    ReplyDelete

Caramélisée All rights reserved © Blog Milk - Powered by Blogger