Happy New Year

12.31.2011Herkese çok güzel bir 2012 diliyorum.

Benim için bu yıl çok hareketli geçti ve başarılarla dolu oldu. 6 ay kurumsal bir şirkette çalışmayı başarabildim :) Amerika'ya gitmeye hak kazandım, bu süreçte ailem hep yanımda oldu, çok sevdiğim arkadaşlarımla birlikteydim, sevgilim Gökhan'ın desteği yazılarla ifade edilemez ve bu blog bunların hepsinin eseri, bana destek olan herkese çoook teşekkür ediyorum. Blogumu açalı daha 1 ayı bile doldurmamasına rağmen bir çok kişi yazılarımı okuyor, resimlerimi beğeniyor, beni takip ediyor, merak ediyor, bazıları "bundan önce hiç blog okumamıştım ama seni okumayı çok seviyorum" diyorlar. Bütün bunlar benim için çok gurur verici ve çok büyük bir adım. Sevdiğim bir şeyi yaparak bu kadar talep almak çok güzel.

Bana ilham veren herkese tekrar teşekkür ederim...

I wish you all a happy 2012.

This year had been very live, active and also included lots of success for me. I had an internship for a corporate company for 6 months and I got a chance to go to America, San Diego for the next semester. In this process, my family have been there for me, I have been with all my friends that I like, I got my all support from my boyfriend Gökhan that I love so much and this blog is the result of all, thank you. Many people read my writings, like my pictures and follow me, some of them say that "I hadn't read a blog before but I love to read you" although I have been in blog world for 1 month. All of these are making me proud and this is a big step for me. It is awesome that I get lots of demands from what I love to do so much.

I thank you all who give me inspiration...

Kamera arkası:
Behind the camera :p.s: Bu videolar için anneme çok teşekkür ederim, bayağı kaprisimi çekti :)

Bundan sonra, yurtdışından da izleyicilerim olmaya başladığı için hem Türkçe, hem İngilizce yazacağım.Tabii, süper bir İngilizcem olamayabilir, hatalarım olabilir, artık zamanla öğrenirim :)

Bugün yılbaşı gezisine çıkacağım, yarın dileklerimle beraber fotoğrafları paylaşırım...

Umarım beğenmişsinizdir :)
p.s: I thank to my mom for videos.


I will write in both English and Turkish from now on, however sorry for my mistakes already, I will be get used to it soon. 


I will go for a new year trip for today around İstanbul, I will share my photos with my wishes for next year.


I hope you like it :)

0 comments:

Post a Comment

Caramélisée All rights reserved © Blog Milk - Powered by Blogger